Strony internetowe

Pobierz brief

STRONY INTERNETOWE DLA KAŻDEGO

Projektujemy i wdrażamy profesjonalne strony internetowe w oparciu o systemy zarządzania treścią Wordpress oraz Bee CMS. Dla każdego klienta przygotowujemy unikalne i nowoczesne projekty graficzne zgodne z najnowszymi zasadami użyteczności i trendami. W naszej ofercie znajdują się takie usługi jak strony deweloperskie, strony wizytówkowe, sklepy www a także rozbudowane serwisy.

Nasza firma przede wszystkim stawia na jakość usług. Dla każdego Klienta realizujemy unikalny projekt i pracujemy nad nim do pełnej akceptacji. Prostota obsługi oraz dowolna możliwość rozbudowy i zmiany strony to jedne z wielu zalet naszych rozwiązań. Przy tworzeniu strony brane są pod uwagę najnowsze trendy dotyczące pozycjonowania, dzięki czemu już na etapie projektowania, strony przystosowywane są pod przeglądarkę Google.
więcej o stronach www

PROJEKTOWANIE STRON INTERNETOWYCH

Tworzenie stron internetowych zaczynamy od profesjonalnych projektów graficznych przygotowanych indywidualnie dla każdego klienta. Projekt rozpoczynamy od zapoznania się z tematyką branży Państwa firmy, dzięki czemu wiemy co jest atrakcyjne dla docelowych klientów oraz co sprawi, że Państwa strona odniesie sukces. Pierwsze wrażenie jest kluczowym elementem w pozyskiwaniu klientów, dlatego projekt strony przez wielu uważany jest za najważniejszy etap tworzenia serwisu www. Nasi eksperci z wieloletnim doświadczeniem gwarantują, że strona będzie przejrzysta a zarazem atrakcyjna wizualnie i nowoczesna. Przykładamy głęboką uwagę, aby serwis był przyjazny pozycjonowaniu oraz spełniał wszelkie normy W3C. Bardzo często zdarza się, że klient posiada zarys i koncept strony. Wówczas zapraszamy na spotkanie z naszymi grafikami w celu omówienia tematu, dzięki czemu będziemy w stanie stworzyć indywidualny szablon idealnie dopasowany do Państwa branży i stylu.
więcej

STRONY OPARTE NA WORDPRESS

Większość naszych projektów opartych jest na najpopularniejszym na świecie systemie zarządzania treścią WordPressi’e. Jest to idealne rozwiązanie dla klientów zaznajomionych już w tym rozwiązaniu jak i takich, którzy chcą mieść prosty dostęp do wielu nowoczesnych wtyczek.
więcej

STRONY OPARTE NA BEE-CMS

Dla bardziej rozbudowanych serwisów polecamy wykorzystanie naszego autorskiego CMS’a, który jest dostosowywany dla każdego klienta z osobna. Dzięki niemu jesteśmy w stanie wprowadzać rozwiązania niedostępne dla takich systemów jak WordPress, Joomla itp.
więcej

SKLEPY INTERNETOWE

Tworzenie stron internetowych zaczynamy od profesjonalnych projektów graficznych przygotowanych indywidualnie dla każdego klienta.
więcej

STRONY WIZYTÓWKI

Tworzenie stron internetowych zaczynamy od profesjonalnych projektów graficznych przygotowanych indywidualnie dla każdego klienta.
więcej

RESPONSIVE WEB DESIGN

Tworzenie stron internetowych zaczynamy od profesjonalnych projektów graficznych przygotowanych indywidualnie dla każdego klienta.
więcej

POZYCJONOWANIE SEO / SEM

Rozpoczynając kampanię SEO musisz pamiętać o tym, że każda wyszukiwarka rządzi się swoimi prawami. Jeśli więc dążysz do osiągnięcia najlepszych pozycji w kilku najczęściej wybieranych wyszukiwarkach musisz pamiętać o przeprowadzeniu odpowiedniej optymalizacji pod kątem każdej z nich. Jest to zdecydowanie pierwszy krok do znalezienia się w TOP10.
więcej

OPIEKA NAD STRONĄ

Osoby, które posiadają swoje firmy powinni mieć również strony internetowe, dzięki którym nie tylko mogą przedstawić własną ofertę, ale również zareklamować samego siebie. Jeżeli przedsiębiorca nie potrafi samodzielnie prowadzić swojej strony internetowej ma dwa wyjścia – albo zatrudnić informatyka, który będzie ją nie tylko tworzył, ale również nią zarządzał albo zaufać agencji multimedialnej, która zadba o naszą stronę od samego jej tworzenia.
więcej

Powrót