O nas i dlaczego pszczoły?

Pobierz brief

PSZCZOŁY - PRACOWITE I PRAGMATYCZNE

Kiedy zdecydowaliśmy się po wielu latach samodzielnych zmagań połączyć nasze siły, doświadczenie i wiedzę, aby oferować usługi multimedialne jako agencja, pszczółki - pracowite i niezwykle pragmatyczne zwierzątka - przyszły nam na myśl jako pierwsze. Plaster miodu - wzór doskonały - nie pozostawił nam już zadnych złudzeń, że to własnie z nimi się identyfikujemy w naszej pracy. Postanowiliśmy więc roboczo zostać “pszczółkami” i tak już zostało...
Jesteśmy grupą doświadczonych specjalistów z różnych gałęzi branży reklamowej. Wśród założycieli Bee Creative Studio znaleźli się graficy kreatywni, brand managerowie, front-developerzy i programiści. Posiadamy ponad 11-letnie doświadczenie i rozwijamy się bez przerwy.
Naszym celem jest nie tylko budowanie wysokiej jakości produktu reklamowego. Dążymy również do tego, aby nasze prace były rozpoznawane, godne uwagi, zapamiętywane. Szczycimy się tym, że wykonujemy naszą pracę w 100% zawodowo i z powołania.

DLACZEGO WARTO Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ?

Odpowiedź jest prosta. Tworzymy na poziomie kreatywnej czołówki agencji średniego formatu. Nasi twórcy projektowali i kodowali dla najbardziej rozpoznawalnych firm z Polski, Europy i ze świata. Nie boimy się trudnych tematów, nie myślimy też szablonowo, co pozwala nam na indywidualne i rynkowo uzasadnione podejście do każdego projektu.

Powrót